Reference

Jana Bencalíková s partnerem (Ostrava)

Chválíme a pozitivně hodnotíme přístup, jednání a chování pana Jiřího Svobody za to, jakým způsobem nám pracoval na získání hypotečního úvěru, za jeho komunikaci s realitní kanceláří, jenž prodej nemovitosti zprostředkovávala. Vždy nám byl k dispozici, vysvětlil, co jsme potřebovali vysvětlit. Není nic, co bychom mu vytknuli. Děkujeme pane Jiří!

Martina a Zdeněk Chaloupkovi (Vídeň)

S vyřízením hypotéky od pana Svobody jsme byli maximálně spokojeni od prvopočátku, kdy nám pomohl v rozhodování a orientaci v dané problematice, následně se samotným vyřízením hypotéky včetně všech potřebných dokumentů a náležitostí. Postaral se o veškerou komunikaci směrem k bance a jedinou kontaktní a poradní osobou nám tak byl on sám. Navíc dokázal poradit i na drobných „skrytých" záležitostech, čímž jsme ušetřili za nejrůznější administrativní poplatky, atd. Vše klaplo přesně tak, jak mělo. Nyní i v minulosti jsme byli vždy velmi spokojeni!

Ondřej Smejkal (Petráveč)

Děkuji panu Svobodovi za pomoc, užitečné rady a profesionální přístup při vyřízení hypotéky k rekonstrukci domu. Vše proběhlo hladce, rychle, pan Svoboda byl vstřícný a vždy k dispozici od první schůzky až do konečného vyčerpání úvěru. Mohu vřele doporučit.

Lenka Šilpochová (Velké Meziříčí)

Pana Ing. Jiřího Svobodu vřele doporučuji. Je to profesionál na svém místě s ochotou, vstřícností, slušností a hlavně uměním vysvětlit.

Michal Baloun (Velké Meziříčí)

S panem Svobodou jsem vyřizoval hypotéku na nástavbu rodinného domu. Vyřizování bylo rychlé, se vším pomohl, poradil a vysvětlil k mé spokojenosti. Mohu jen doporučit.

Adam Suk, Simona Kudličková (V. Meziříčí, Brno)

Z hypotéky a celkově z koupě nemovitosti jsme měli obavy, ale s panem Svobodou byla radost spolupracovat. Jeho přístup je výborný. Vždy nám vše lidsky vysvětlil, do ničeho nás netlačil a byl nám k dispozici kdykoli to bylo potřeba. Volba správného finančního poradce je klíčová a jsme velmi rádi, že jsme zvolili právě pana Svobodu. Ještě jednou mockrát děkujeme a jeho služby vřele doporučujeme.

Jakub Havlíček, Jana Steiningerová (Oslavice)

S panem Ing. Jiřím Svobodou byla radost spolupracovat. Poradil nám s výběrem nejvýhodnější hypotéky a když nám bylo něco nejasné, vždy nám ochotně věnoval svůj čas. Veškeré papíry a úřadování za nás vyřídil a s jeho prací jsme byli maximálně spokojeni. Pan Svoboda je v této oblasti odborník na pravém místě. Děkujeme! Doporučujeme!

Lenka Dohnalová (Velké Meziříčí)

S panem Ing. Jiřím Svobodou jsem řešila svůj první hypoteční úvěr v životě a nebýt jeho, asi bych se do všeho toho koloběhu sama nepustila. Celým procesem - tedy výběrem vhodné banky pro mé potřeby, zajištěním co nejlepších podmínek, zpracováním všech formulářů a žádostí, následným čerpáním, ale i poradenstvím při převodu nemovitosti mě provedl na jedničku s hvězdičkou. Neumím si lépe představit, jak jednoduše a efektivně zvládnout koupi bytu. Současně mi obratem poradil a vypracoval pojištění bytu za velice výhodných podmínek.
V dnešní rychlé době jsem velice ocenila, že cokoliv bylo potřeba podepsat, tak mi pan Ing. Jiří Svoboda nachystal a já nemusela obcházet banky a úřady. Celkově mám ze spolupráce velice pozitivní pocit a maximálně můžu pana Ing. Jiřího Svobodu doporučit. Je to člověk na správném místě a těším se na další spolupráci.

Neváhejte mne kontaktovat

Ing. Jiří Svoboda
hypoteční specialista

+420 608 824 424

Provedu vás procesem vyřízení hypotéky tak, že se budete ptát: „A to už je vše?“

Vyřízení hypotéky
nebolí!

Spočítám hypotéku šitou na míru právě Vám!

Neplatný vstup
Vyplňte pole, prosím
Vyplňte pole, prosím
Vyplňte pole, prosím
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Vyplňte pole, prosím
Vyplňte Vaše jméno, prosím
Neplatný vstup
Vyplňte Váš telefon, prosím
Vyplňte Váš e-mail, prosím
Neplatný vstup

* položky označené hvězdičkou jsou povinné

03

Co říkají ti, kterým jsem už hypotéku vyřídil

Chválíme a pozitivně hodnotíme přístup, jednání a chování pana Jiřího Svobody za to, jakým způsobem nám pracoval na získání hypotečního úvěru, za jeho komunikaci s realitní kanceláří, jenž prodej nemovitosti zprostředkovávala. Vždy nám byl k dispozici, vysvětlil, co jsme potřebovali vysvětlit. Není nic, co bychom mu vytknuli. Děkujeme pane Jiří! Jana Bencalíková s partnerem  (Ostrava)
04

Sledujte můj Facebook, vyplatí se to :)

Už jen do 31.5.24 využijte sedmiletý dluhopis s pevně daným výnosem 6,75% ročně (pětiletý 6,25%).

Nemovitostní fond Nemo lze nyní sjednat i jako DIP (dlouhodobý investiční produkt). Využijte daňové zvýhodnění.

Nemovitostní fond NEMO předloni vydělal 7,91% a za loňský rok 7,21%. Investujte také.

Odběr novinek

Chcete být v obraze ohledně hypoték a investic?