Aneta Peterková (Dolní Heřmanice)

Jestli hledáte toho správného finančního poradce, určitě se obraťte na pana Ing. Svobodu. Chtěla bych mu touto cestou moc poděkovat za jeho pomoc a za jeho profesionální a přátelský přístup. Hned na začátku mě seznámil se všemi záležitostmi, jak probíhá proces pro získání hypotéky a na co vše se mám zaměřit v mé poměrně složité situaci. Byl maximálně spolehlivý, komunikoval s mým právníkem a zároveň za mě vše potřebné vyřídil a do posledního detailu mi všechno vysvětlil. Mohla jsem mu zavolat v kteroukoliv hodinu a vždy mi perfektně poradil, i když se dotazy netýkaly jen kolem hypotéky. Zkontroloval mi smlouvy, prošel se mnou všechny body a důkladně mi vysvětlil vše, čemu jsem jako laik nerozuměla. Zároveň se zúčastnil všech sezení s mým právníkem, za což mu velmi děkuji. V budoucnu budu vše řešit jen s ním, protože vím, že se na něho můžu ve všech směrech spolehnout. Moc ráda ho budu vřele doporučovat, protože je to opravdu jednička ve svém oboru.

Neváhejte mne kontaktovat

Ing. Jiří Svoboda
hypoteční specialista

+420 608 824 424

Provedu vás procesem vyřízení hypotéky tak, že se budete ptát: „A to už je vše?“

Vyřízení hypotéky
nebolí!

Spočítám hypotéku šitou na míru právě Vám!

Neplatný vstup
Vyplňte pole, prosím
Vyplňte pole, prosím
Vyplňte pole, prosím
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Vyplňte pole, prosím
Vyplňte Vaše jméno, prosím
Neplatný vstup
Vyplňte Váš telefon, prosím
Vyplňte Váš e-mail, prosím
Neplatný vstup

* položky označené hvězdičkou jsou povinné

03

Co říkají ti, kterým jsem už hypotéku vyřídil

Spolupráce s panem Ing. Svobodou ohledně hypotéky byla skvělá, srozumitelná, rychlá a spolehlivá. Do 3 týdnů jsme měli podepsanou smlouvu. Kdo by nechtěl ztrácet čas zbytečnými nabídkami jiných poradců (investiční fondy, životní pojištění pro celou rodinu aj.), je pan Ing. Svoboda to pravé pro Vás. Vše vysvětlí tak, že tomu porozumí i laik. Moc děkujeme. Lukáš Pánek, Lucie Partlová  (V. Meziříčí)
04

Sledujte můj Facebook, vyplatí se to :)

Nyní můžete mít neúčelový úvěr (tzv. Americkou hypotéku) s úrokem 2,69%! Splatnost může být až 20 let, což znamená nízké…

Odběr novinek

Chcete být v obraze ohledně hypoték a investic?