Reference

Lenka Šilpochová (Velké Meziříčí)

Pana Ing. Jiřího Svobodu vřele doporučuji. Je to profesionál na svém místě s ochotou, vstřícností, slušností a hlavně uměním vysvětlit.

Michal Baloun (Velké Meziříčí)

S panem Svobodou jsem vyřizoval hypotéku na nástavbu rodinného domu. Vyřizování bylo rychlé, se vším pomohl, poradil a vysvětlil k mé spokojenosti. Mohu jen doporučit.

Adam Suk, Simona Kudličková (V. Meziříčí, Brno)

Z hypotéky a celkově z koupě nemovitosti jsme měli obavy, ale s panem Svobodou byla radost spolupracovat. Jeho přístup je výborný. Vždy nám vše lidsky vysvětlil, do ničeho nás netlačil a byl nám k dispozici kdykoli to bylo potřeba. Volba správného finančního poradce je klíčová a jsme velmi rádi, že jsme zvolili právě pana Svobodu. Ještě jednou mockrát děkujeme a jeho služby vřele doporučujeme.

Jakub Havlíček, Jana Steiningerová (Oslavice)

S panem Ing. Jiřím Svobodou byla radost spolupracovat. Poradil nám s výběrem nejvýhodnější hypotéky a když nám bylo něco nejasné, vždy nám ochotně věnoval svůj čas. Veškeré papíry a úřadování za nás vyřídil a s jeho prací jsme byli maximálně spokojeni. Pan Svoboda je v této oblasti odborník na pravém místě. Děkujeme! Doporučujeme!

Lenka Dohnalová (Velké Meziříčí)

S panem Ing. Jiřím Svobodou jsem řešila svůj první hypoteční úvěr v životě a nebýt jeho, asi bych se do všeho toho koloběhu sama nepustila. Celým procesem - tedy výběrem vhodné banky pro mé potřeby, zajištěním co nejlepších podmínek, zpracováním všech formulářů a žádostí, následným čerpáním, ale i poradenstvím při převodu nemovitosti mě provedl na jedničku s hvězdičkou. Neumím si lépe představit, jak jednoduše a efektivně zvládnout koupi bytu. Současně mi obratem poradil a vypracoval pojištění bytu za velice výhodných podmínek.
V dnešní rychlé době jsem velice ocenila, že cokoliv bylo potřeba podepsat, tak mi pan Ing. Jiří Svoboda nachystal a já nemusela obcházet banky a úřady. Celkově mám ze spolupráce velice pozitivní pocit a maximálně můžu pana Ing. Jiřího Svobodu doporučit. Je to člověk na správném místě a těším se na další spolupráci.

Andrea a Petr Kudláčkovi (Lhotky)

Se službami Jiřího Svobody jsme byli nadprůměrně spokojeni! Doslova stačil jediný náš podpis a vše ostatní zařídil za nás. Všechny podmínky nám ochotně a jasně vysvětlil a něž jsme se nadáli, hypotéka byla vyřízena. Plně doporučujeme jeho služby.

Anna a Petr Koneční (Velké Meziříčí)

Pan Svoboda nám pomohl s vyřízením hypotečního úvěru. Je to odborník na svém místě. Doporučil nám vhodnou banku pro hypotéku a velmi rychle vyřídil všechny potřebné formality pro získání úvěru. Spolupráce s ním byla profesionální a s jeho lidským přístupem jsme byli velice spokojeni. Vše nám srozumitelně vysvětlil a upozornil na všechny důležité dokumenty a termíny, které s úvěrem souvisí, abychom na něco nezapomněli. Můžeme ho rádi doporučit.

Lucie a Tomáš Hladíkovi (Lavičky)

Ano, musíme i my potvrdit, že s panem Svobodou je skvělá spolupráce. Při vyřizování jsme měli vedle sebe toho pravého odborníka a ochotného člověka pro zdárné vyřešení financování bydlení. Jistě se na něj můžete i Vy plně spolehnout. Takže moc děkujeme :-)

Neváhejte mne kontaktovat

Ing. Jiří Svoboda
hypoteční specialista

+420 608 824 424

Provedu vás procesem vyřízení hypotéky tak, že se budete ptát: „A to už je vše?“

Vyřízení hypotéky
nebolí!

Spočítám hypotéku šitou na míru právě Vám!

Neplatný vstup
Vyplňte pole, prosím
Vyplňte pole, prosím
Vyplňte pole, prosím
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Vyplňte pole, prosím
Vyplňte Vaše jméno, prosím
Neplatný vstup
Vyplňte Váš telefon, prosím
Vyplňte Váš e-mail, prosím
Neplatný vstup

* položky označené hvězdičkou jsou povinné

03

Co říkají ti, kterým jsem už hypotéku vyřídil

Pana Ing. Jiřího Svobodu vřele doporučuji. Je to profesionál na svém místě s ochotou, vstřícností, slušností a hlavně uměním vysvětlit. Lenka Šilpochová  (Velké Meziříčí)
04

Sledujte můj Facebook, vyplatí se to :)

Nyní je u stavebního spoření úrok 1,5% a uzavření smlouvy je ZDARMA! Do konce roku můžete ještě mít 2000 Kč…

Odběr novinek

Chcete být v obraze ohledně hypoték a investic?